77 431 28 15
Ul. Klasztorna 4, 48-325 Ścinawa Mała
POWRÓT DO SZKOŁY UCZNIÓW KLAS I-III

Szanowni Rodzice,

W związku z powrotem uczniów klas I-III do szkół 18 stycznia 2021 roku, Ministerstwo Edukacji i Nauki, wspólnie z GIS i MZ, przygotowało wytyczne dla szkół, które zostały umieszczone w zaktualizowanych Procedurach zapewniania bezpieczeństwaw Zespole Szkolno – Przedszkolnym
w Ścinawie Małejw związku z wystąpieniem epidemii.
        Opracowane zasady mają na celu przede wszystkim zwiększenie bezpieczeństwa. Wytyczne te, w dużej mierze opierają się na zapisach znanych już np. z września 2020 r. Znajdują się w nich rekomendacje dotyczące zasad organizacji zajęć, higieny, czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń oraz powierzchni, organizowania gastronomii czy postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia u pracowników szkoły.
        Obecna sytuacja w naszym kraju jest mocno dynamiczna i rozwojowa. Proszę śledzić na bieżąco stronę szkoły i Facebooka, a także e-dziennik. Proszę być w stałym kontakcie z wychowawcą klasy. O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.
     Życzmy sobie wzajemnie dużo odporności i zdrowia, pokory, rozwagi i odpowiedzialności – za siebie i innych

Z poważaniem
Joanna Beśka – dyrektor ZS-P w Ścinawie Małej

Dane adresowe:
Ul. Klasztorna 4,
48-325 Ścinawa Mała
77 431 28 15
zsp-scinawa@wp.pl
Tekst tagi:

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z treśćią naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo informacje, dotyczące Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ścinawie Małej, który obejmuje Szkołę Podstawową w Ścinawie Małej, przedszkole w Ścinawie Nyskiej oraz przedszkole w Węży. Znajdą tutaj Państwo wiele użytecznych informacji, w tym newsy z życia placówek, osiagniecia uczniów czy dokumenty do pobrania. 

Facebook