77 431 28 15
Ul. Klasztorna 4, 48-325 Ścinawa Mała
FERIE W SZKOLE

W czasie tegorocznych ferii zimowych część uczniowiów ZS-P z klas I-IV skorzystała  z możliwości uczestniczenia w   półkoloniach  na terenie szkoły. Wszystkie zajęcia przygotowane przez nauczycieli odbyły się bez zakłóceń, zgodnie z harmonogramem. Na prośbę dyrektora, P. Joanny Beśki, były to zarówno zabawy  ruchowe, projektowe, kreatywne, jak i zajęcia teatralne. Ucziowie rysowali, malowali, tworzyli różnego rodzaju prace artystyczne, brali udział zabawach sportowych, a co najważniejsze, robili to z uśmiechem, niestrudzenie każdego dnia. Wielkie podziękowania należą się Radzie Rodziców, która zadbała o pyszne śniadanie dla każdego ucznia.
Dziękujemy też wszystkim uczniom za dobrą energię, którą wzniesli na nowo na teren szkoły. Dziękujemy za zaangażowanie, trud i dyscyplinę w trakcie trwania zajęć. Do zobaczenia wkrótce.

                                                                                                                            Nauczyciele ZS-P

 

Dane adresowe:
Ul. Klasztorna 4,
48-325 Ścinawa Mała
77 431 28 15
zsp-scinawa@wp.pl
Tekst tagi:

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z treśćią naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo informacje, dotyczące Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ścinawie Małej, który obejmuje Szkołę Podstawową w Ścinawie Małej, przedszkole w Ścinawie Nyskiej oraz przedszkole w Węży. Znajdą tutaj Państwo wiele użytecznych informacji, w tym newsy z życia placówek, osiagniecia uczniów czy dokumenty do pobrania. 

Facebook