77 431 28 15
Ul. Klasztorna 4, 48-325 Ścinawa Mała
W RAMACH FRANCUSKIEJ WSPÓŁPRACY

25 lutego uczniowie klasy IV współpracujący z uczniami ze szkoły w Sainte-Gemme-en-Sancerrois  otrzymali paczkę od uczniów z Francji.  Koledzy z Sainte-Gemme przygotowali dla nich własnoręcznie wykonane bransoletki oraz przysłali mnóstwo słodyczy i serdecznych pozdrowień. W e-mailu zaprosili naszych uczniów do pracy nad projektem, którego celem jest zaprezentowanie i porównanie średnich temperatur kończącej się zimy w naszych regionach. Począwszy od 19 lutego, uczniowie klasy IV przygotowali tabelkę, w której zamieścili informacje dotyczące pogody ostatnich dwóch tygodni. 

Postanowili również, że przed zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi, przygotują prezenty, które zostaną wyłane do Francji.

oprac. Justyna Seman

Dane adresowe:
Ul. Klasztorna 4,
48-325 Ścinawa Mała
77 431 28 15
zsp-scinawa@wp.pl
Tekst tagi:

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z treśćią naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo informacje, dotyczące Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ścinawie Małej, który obejmuje Szkołę Podstawową w Ścinawie Małej, przedszkole w Ścinawie Nyskiej oraz przedszkole w Węży. Znajdą tutaj Państwo wiele użytecznych informacji, w tym newsy z życia placówek, osiagniecia uczniów czy dokumenty do pobrania. 

Facebook